Spurs alistas pallipoisi abiga Olympiacose ning tagas koha Meistrite Liiga Play-offis

mourinho celebrate spurs win

Tottenham tegi eile Meistrite Liiga eelviimases alagrupivoorus tubli tagasituleku ning kindlustas koha sarja Play-off ringides.

Uue peatreeneri Jose Mourinho käe all mängiv meeskond jäi avapoolajal kiirelt 0-2 kaotusseisu kui vastase poolt lasti skoori teha Youssef El Arabil ning Ruben Semedol.

Jose Mourinho näiteks kaheväravalises kaotusseisus oma otsustavust ning tegi juba 28. minutil esimese vahetuse, tuues väljakult ära kaitsva suunitulusega poolkaitsja Eric Dieri ning asendades ta Cristian Erikseniga.

Kuigi soovitud survet esimese poolaja lõpus vastaste väravale ei suudetud avaldada, tagas õnnelik juhus neile pool ajal esimesel lisaminutil vastuvärava. Tabamuse sai enda nimele Dele Alli.

Teine poolaeg oli Tottenham kui unest ärganud ning 50. minutil vormistas tabloole viigiseisu Spursi kapten Harry Kane. Seda suuresti pallipoisi abiga, kes oli ennist nahkkera välkkiirusel õigele mehele toimetanud.

Edasi kulges matš üpriski kodumeeskonna kontrolli all ning 73. minutil mindi lõpuks mängu ka juhtima kui Sergie Aurier Dele Alli söödu väravaks vormistas.

Mängule pani pitseri ei keegi muu kui Harry Kane, kelle tabamus 77. minutil lõpliku tulemuse 4-2 tabloole märkis. Vaata mängu kõrghetki siit: