Jälgi meid

Jalgpall

Soyuncu liitub FC Barcelonaga?

Caglar Soyuncu

Caglar Soyuncu endine agent keelitab Leicester City keskkaitsjat, vahetamaks suvel klubi ning liitmaks FC Barcelonaga, kirjutab SkySports.

“On võimalik, et Caglar siirdub sel suvel Barcelonasse,” ütles Mustafa Dogru, mehe endine esindaja Inglismaa meediale antud intervjuus.

“Barca soovis teda juba siis endale kui ta mängis Altinordu eest. Me pidasime nendega läbirääkimisi ning nad esitasid meile projekti tema tuleviku kohta, kuid otsustasime, et parem on liituda meeskonnaga, kus olla pideva algrivituse kui varumees. Just sellepärast otsustasimegi algul Freiburgiga liituda.”

“Arvan, et Premier League`s pole peale Liverpooli meeskonda, kes praegusel hetkel suudaks Soyuncut enda juurde meelitada. Muidugi ei tasuks ära unustada ka Prantsusmaa meeskondi. PSG võib samuti mehe eest pakkumise teha,” oli Mustafa kindel, et hoolimata koroonaviirusest räsitud olukorrale kalgpalliturul, võib türklane sel suvel meeskonda vahetada.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds