Sõpruskohtumised: Liverpool mängis viiki Salzburgiga, Newcastle ja West Ham tümitasid nõrgemaid

Vaevalt hooajad jõudnud lõppeda, kui juba meeskonnad valmistuvad uueks hooajaks ning peavad kontrollkohtumisi.

Teisipäeval pidas oma teise kontrollkohtumise valitsev Inglismaa meister Liverpool. Kohtumises Salzburgi vastu jooksid platsile enamus põhitegijad, puudu oli vaid Alexander-Arnold.

Esimesel poolajal domineerid palliga mängu Inglise klubi, kuid väravaid skooris hoopis Salzburg. Zambia ründaja Patson Daka sooritas Salzburgi ainsad kaks raamidesse lööki esimesel poolajal ja need mõlemad maandusid Alissoni selja taga võrgus.

Teisel poolajal mäng võrdsustus ning ka Salzburg hakkas rohkem palli valdama. Siiski omas Liverpool kerget survet ning see viis enne mängu lõppu ka sihile. Inglise klubi eest skooris kahel korral 72. ja 81. minutil nooruke Rhian Brewster. Rohkem väravaid selles kohtumises ei löödud ning lõppskooriks 2:2.

Teistest Premier League´i klubidest käisid platsil ka Newcastle, West Ham ja Sheffield United. Newcastle võitis 3:0 kolmanda liiga klubi Crewe´i, West Ham oli 4:1 üle Ipswichist ja Sheffield võitis 1:0 Šoti klubi Dundee Unitedit.