Jälgi meid

Jalgpall

Soome koondise esiründaja mängib suure tõenäosusega järgmisel hooajal Inglismaa Kõrgliigas.

Teemu Pukki

Soome rahvuskoondise ning Norwichi jalgpalliklubi ründaja Teemu Pukki tõuseb suure tõenäosusega oma meeskonnaga järgmiseks aastaks Inglismaa Kõrgliigasse.

Hethel hoitakse Championshipi tabelis 81-punktiga kindlat esikohta. Teisel kohal oleva Leeds Unitedi ees on edu 5 punktiline ning kolmandat positsiooni hoidvat Sheffield Unitedit edestatakse 7 pügalaga. Kõrgliigasse tõusevad otse 2 meeskonda. 3 klubi selgitatakse liigatabelis 3. kuni 6. platseerunud meeskondade seast play-off süsteemis.

Fakt, et soomlane Premier League`i mängima saab iseenesest midagi erilist ei olekski kui Pukki poleks samal ajal teinud ka vapustavat hooaega ning ei hoiaks 24 löödud liigatabamusega väravaküttide tabelis esikohta. Lisaks sellele on mees jaganud kaaslastele ka 9 resultatiivset söötu.

Championshipis on meeskondadel mängida jäänud veel 7 vooru.

29-aastane Pukki on oma karjääri jooksul esindanud kolmel hooajal ka FC Schalke värve, kuid seal jäid tema esitused pigem episoodiliseks. Tema karjäär sai tõeliselt tuule tiibadesse Taani klubi Brondby IF eest mängides, kellega koos tegi ta kaasa 4 hooaega ning lõi 130 mängu jooksul 55 väravat. 2018. aasta suvel liitus mees vabaagendina Norwich City-ga.

Pukki ei tohiks ka eestlastele täiesti tundmatu mees olla. Nimelt tegi ta skoori ka Talinnas kui lõi Eesti rahvuskoondisele Rahvuste Liiga C alagrupimängus 1-0 võiduvärava.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds