Sergio Ramos teenis punase kaardi ning PSG kaotas punkte

Prantsusmaa kõrgliigas mängisid 0:0 viiki Reims ja PSG. Külalismeeskonna esitusele pani pitseri Sergio Ramose punane kaart.

Ilma Messita mänginud PSG valdas küll avapoolajal rohkem palli, kuid väga ohtlike olukordi luua ei õnnestunud. Enne pausi teenis Ramos kaks kollast kaarti ning Hispaania kaitsja saadeti platsilt minema. Teine kollane kaart määrati kohtunikuga vaidlemise eest.

Teisel poolajal keskendus PSG eelkõige vasturünnakutele ning 68. minutil oli vahetusest sekkunud Neymaril ka väga hea võimalus meeskond juhtima viia, kuid brasiillane lõi kontrarünnakust palli napilt vasakust postist mööda.

Mängu lõpus olid paremad võimalused skoorida kodumeeskond Reimsil, kuid sihile ei jõutud ja nii lepitigi 0:0 viiki.

PSG jätkab liidrina ning edestab lähimat jälitajat kolme punktiga.