Sergio Ramos eksis kahel penaltil ja Hispaania pidi Šveitsi vastu leppima viigiga

Rahvuste liiga tugevaimal tasandil peeti laupäeva õhtul neli kohtumist. Ühes neist mängis Hispaania 1:1 viiki Šveitsiga ja seejuures eksis Sergio Ramos kahel penaltil.

Šveits asus kohtumist 25. minutil 1:0 juhtima. Kiirrünnakust lõi iluvärava ristnurka Atalanta mängumees Remo Freuler.

Hispaania asus meeletu pressiga viigiväravat jahtima. 55. minutil teenis penalti Sergio Ramos, kelle pealelöök tabas Šveitsi mängija kätt. Kogenud hispaanlane lõi väga kehva penalti, mille tõrjumisel Yann Sommer isegi väga pingutama ei pidanud.

79. minutil teenis Hispaania taaskord penalti ja taaskord eksis ka Ramos. Seekord oli Sommeril tõrjet sooritada veel lihtsam, sest hispaanlaste kapteni löök oli nõrk ja veel rohkem värava keskele, kui esimene penalti. Šveits mängis alates sellest hetkest ka arvulises vähemuses.

Hispaanlaste päästis viigipunkti Gerard Moreno, kes koksas 89. minutil palli Reguiloni täpse söödu järel väravasse.

Teistes kohtumistes alistas Saksamaa 3:1 Ukraina, Prantsusmaa 1:0 Portugali ja Rootsi 2:1 Horvaatia.