Senegal võitis otsustavas kohtumises Ecuadori ning liikus edasi 16 parim sekka

Jalgpalli MM-il kindlustas edasipääsu Senegal, kes alistas 2:1 Ecuadori.

Senegal läks platsile teadmises, et neid viib edasi vaid võit. Ecuadorile oleks piisanud ka viigist ning seega alustasid nad kohtumist väga kaitsva taktikaga.

Kaitsev taktika töötas kuni esimese poolaja lõpuminutiteni. Nimelt teenis Senegal 44. mänguminutil penalti, mille realiseeris Watfordi mängumees Ismaila Sarr.

Teisel poolajal hakkas Ecuador oma väravat taga ajama ning 67. minutil saadi see ka kätte, kui nurgalöögi olukorras unustati Moises Caicedo täiesti vabaks.

Vaid kolm minutit hiljem lõi Senegali võiduvärava ja enda koondise esimese värava Kalidou Koulibaly.

Senegal lõpetas A-alagrupis teisel kohal. Esimesena läheb edasi Holland, kes alistas samal ajal 2:0 Katari.