Jälgi meid

Jalgpall

Ronaldo proovib jaanuaris uuesti Unitedist lahkuda?

Mitmed Manchester Unitedi esindusvõistkonna mängijad usuvad, et Cristiano Ronaldo üritab talvisel üleminekuaknal taas suruda läbi üleminekut mõnda teise klubisse.

37-aastane ründaja soovis suvel Manchesterist lahkuda, et liituda mõne klubiga, mis mängib Meistrite liigas. Üleminek siiski ei realiseerunud, sest väidetavalt oli huvi Portugali superstaari vastu üsna kesine ning Ronaldo palganõudmised kõrged.

Tänavusel hooajal on Ronaldo kuulunud Erik ten Hagi käe all algkoosseisu kõigest kaks korda ning ühtegi väravat pole samuti ründajal veel kirjas. Hetkel paistab peatreeneri esimene valik ründaja positsioonile olevat Marcus Rashford ning Ronaldo rolliks on pigem pingilt sekkumine.

Väljaande The Sun kohaselt pole Ronaldo olukorraga rahul ning paljud mängijad usuvad ja loodavad, et Ronaldo lahkub talvisel üleminekuaknal klubist. Mängijad pole rahul Ronaldo suhtumisega ja puudumisega suurest osast hooaja ettevalmistusest, mis tähendab, et ründaja ei suuda järgida Erik ten Hagi poolt soovitud mänguplaani.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds