Jälgi meid

Jalgpall

Ronaldo: “Ma ei kavatse veel oma karjäärile joont alla tõmmata”

ronaldo

Ronaldo kinnitas Meistrite Liiga matši eelsel konverentsil, et ei kavatse veel putsasi varna riputada ning oma miljonitele fännidele pettumust valmistada.

“Vanus on lihtsalt number. Kui oled 34, 35 või 36 aastane, siis see ei tähenda, et oled oma karjääri lõpus. Saan seda igapäevaselt oma esitustega ka tõestada. Viis kuidas ning millisel moel ma mängin ja tunne, et lähenen jalgpallile siiani värskelt ning teravalt, ongi see, mis mis teistest eristab,” ütles mees meediale.

Mehe headust tõestavad ka tema käesoleva kalendriaasta numbrid. Ronaldo on 2019. aastal Portugali koondise eest skoori teinud lausa kümnel korral ning seda kaheksa mängu jooksul. Lisaks sellele on ta ka Serie A uuel hooajal vastaste võrku juba neljal korral seitsmest matšist.

Juventus läheb täna Meistrite Liigas vastamisi Moskva Lokomotiiviga. Itaalia valitsev meister jagab hetkel D alagrupis Madridi Atleticoga 4 silmaga esimest kohta. Lokomotivil on 1 punkt vähem ning viimasel positsioonil platseerib Bayern Leverkusen.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds