Jälgi meid

Jalgpall

Robert Lewandowski kinnitas jutte, et võib Bayernisse veelgi pikemaks jääda

Kui eelmisel suvel käisid mitmed jutud, et Robert Lewandowski soovib Müncheni Bayernist lahkuda, siis praegu paistavad asjad olevat pigem vastupidised.

Poola koondise staarründaja on nimelt kinnitanud, et on asunud klubiga läbirääkimistesse, oma lepingu pikendamiseks. Tema praegune kontraht lõpeb 2021. aasta suvel.

Lewandowski on Bayernit esidanud alates 2014. aastast. Toona liitus mees klubiga vabaagendina, sest tema eelmine tööandja Borussia Dortmund ei olnud valmis poolakat mõned üleminekuaknad varem maha müüma. Sellest ajast peale on mees Bayerni eest 232 mänguga löönud 182 väravat. Käesoleval hooajal on tema saldoks 31 tabamust.

“Oleme tõesti lepingupikendusest rääkinud, kuid see võtab aega. Hetkel mõtlen ma ainult hooaja edukale lõpetamisele. Aga jah, ma suudan ennast ette kujutada veel pikemalt Bayernist mängimas”, ütles Lewandowski Saksamaa meediale antud intervjuus.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds