Jälgi meid

Jalgpall

Real Madridi esimene ametlik pakkumine Hazardi ostuks lükati tagasi

Sadio Mané

Real Madrid tegi eile Inglismaa meedia andmetel Eden Hazardi ostuks oma esimese ametliku pakkumise, kuid Chelsea lükkas selle tagasi. Londoni klubi olevat üpriski enesekindel, et Belgia superstaari eest vähemalt 100 miljonit Eurot kätte saadakse.

Lisaks sellele ringlevad kõlakad, et värkselt Real Madridi ohjad üle võtnud Zinedine Zidane on huvitatud ka Liverpoolis pallivast Sadio Manest ning Tottenhamis leiba teenivast Christian Eriksenist.

Christian Erikseni leping lõpeb, sarnaselt hazardiga, 2020. aasta suvel kuid Tottenhami tegevjuhi Daniel Levy sõnul küsitakse mehe eest lausa ligi 250 miljoni Euro suurust hinda. Väga ebatõenäoline on, et taanlase hind ka tegelikult nii suur oleks, kuid alla 100 miljoni ei tasuks Zidanel ka selle mehe soetamisel arvestada.

Sadio Mane kirjutas alles eelmise aasta lõpus alla uuele 5-aasta pikkusele lepingule Liverpooliga. Seega on võimalik, et suurepärasesse hoogu tõusnud Senegali jalgpallur on neist kolmest kõige kallim.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds