Jälgi meid

Jalgpall

Real Madrid plaanib vabaneda neljast meeskonnaliikmest, et teha ruumi Paul Pogbale

Inglismaa väljaande The Sun väitel on Real Madrid tegemas klubi ridades tõsiseid ümberkorraldusi. Seda selleks, et tuua viimaks ometi meeskonda nende pikaaegne sihtmärk Paul Pogba.

13-kordsed Euroopa meistrid sooviksid meeleheitlikult prantslast enda ridadesse, kuid raamatupidamise tasakaalu viimiseks, oleks eelnevalt vaja vabaneda nii mõnestki mängijast. Selleks ongi välja tuldud 4-liikmelise nimekirjaga, kelle pealt Pogba klubisse toomiseks raha koguda.

Väidetavalt soovitakse keskväljamaestrole palgaeelarves ruumi teha, vabanedes nii James Rodriguez`ist, Martin Odegaardist, Brahim Diazist ning Lucas Vazquezist.

Ilmselgelt ei maksaks säärasest nimekirjast välja jätta ka klubi fännide poolt vihatud Gareth Bale`i, kuid tõenäolisem on pigem, et uelslane istub oma hiigelpalgaga klubis lepingu lõpuni.

Pogbad on Real Madridiga seostatud põhimõtteliselt tema esimesest Manchester Unitediga taasliitumise aastast peale. Harva Inglismaa Kõrgliigas oma tõeliset kvaliteeti näitav Pogba pole suutnud klubi fännidele oma pühendumust tõestada ning rohkem spekuleeritakse mehe klubivahetusest kui kirjutatakse esitustest võistluskohtumistes.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds