Jälgi meid

Jalgpall

Real Madrid laenab Jaapani supertalendi taas uueks hooajaks välja

21-aastane Jaapani imemees Takefusa Kubo on endiselt sunnitud ootama jääma oma võimalust Real Madridis, kuna klubi plaanib ta kolmandat hooaega järjest välja laenata.

Real napsas jaapanlase endale Barcelona nina eest 2019. aastal, saates ta koheselt Real Mallorca juurde kogemusi hankima ning sellele järgnes veel Villarreali ja Getafe peale ära jagatud hooaeg.

Nüüd seostatakse Kubot Mallorcasse naasmisega, kuigi see olevat alles tema teine eelistus. Esimeseks peetakse Real Sociedadi.

Samuti on Kubost huvitatud Deportivo Alaves ja Levante, aga kumbki klubi ei ole valmis maksma Reali poolt nõutavat laenutasu, milleks on kolm miljonit eurot.

Eeldatakse, et Kubo teeb otsuse oma tuleviku kohta koheselt pärast Tokyo olümpiamängude lõppu, kus teda ootab reedel ees pronksimatš Mehhiko vastu.

Kui Kubo ei ole La Ligas veel korralikult kanda kinnitanud, siis oma esitustega OM-il on ta oma potentsiaali taaskord tõestanud. Temast sai esimene jaapanlane, kes olümpiamängudel kõigis kolmes alagrupiturniiri mängus värava löönud.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds