Real Madrid jätkab koduliigas kaotuseta

Hispaania kõrgliigas jätkab kaotuseta liider Real Madrid, kes alistas laupäeval 3:1 Sevilla.

Kohtumise skoori avas juba viiendal mänguminutil Luka Modric, kes realiseeris Vinicius Juniori odava läbisöödu.

Sevilla viigistas teise poolaja alguses, kui Real Madridi kaitse peataoleku kasutas osavalt ära endine Tottenhami pallur Erik Lamela.

Madridi klubile tõid võidu 79. ja 81. minuti väravad Lucaselt ja Valverdelt. Eriti kaunis oli just viimane värav, mille Valverde saatis teele väljastpoolt karistusala.

Real Madrid on 11 vooruga teeninud 10 võitu ja 1 viigi ning jätkab liidrina. Sevilla saldoks vaid kaks võitu nind hetkel 14. positsioon.