Real Madrid jäi kaheväravalisse kaotusseisu, kuid lõi teisel poolajal ennast karikasarjas edasi

Hispaania karikasarja Copa Del Rey kaheksandikfinaalis jäi Real Madrid Villarreali vastu avapoolajal raskesse seisu, kuid lõi teisel poolajal kolm vastuseta väravat ning edenes skooriga 3:2 veerandfinaali.

Villarreal asus juhtima juba 4. mänguminutil, kui Etienne Capoue suutis väga terava nurga alt palli väravasse panna. Kodumeeskond suurendas esimese poolaja lõpuminutitel ilusa kombineerimise tulemusel eduseisu, värava autoriks Chukwueze.

Real Madrid ärkas teisel poolajal nign suutis lüüa kolm vastuseta väravat. Esmalt vähendas kaotusseisu Vinicius Junior, siis viigistas Militao ning 86. minutil viis Ceballos juba Madridi 3:2 juhtima.

Real Madrid läheb järgmises ringis vastamisi Betisi alistanud Osasunaga.