Jälgi meid

Jalgpall

RB Leipzig jahib uut ründajat, sõelale jäänud kaks Premier League´i mängijat ja noor taanlane

Saksamaa meedia andmetel soovib Bundesliga teine meeskond RB Leipzig ennast veel jaanuaris tugevdada ning uus ründaja valitakse kolme mängija seast.

Huvilistis on noor Taani ründaja Kasper Dolberg Nicest, Liverpooli eest tähtsaid Meistrite liiga väravaid löönud Divock Origi ja Leicesteri pallur Kelechi Iheanacho. Üks mängija soovitakse nendest kolmest vähemalt suveni laenulepingu alusel meeskonda tuua.

Kõige enam mänguaega kolmikust on sel hooajal teeninud Dolberg, kes löönud 11 kohtumisega kolm väravat. Iheanacho näol on tegemist Jamie Vardy vahetusmängijaga ja Premier Leagues jagub nigeerlasele väga nappe minuteid. Origi on samuti täielik pingipoiss ning kõikide liigade peale pääsenud tänavu platsile 340-ks minutiks.

Tõenäoliselt oleksid kõik kolm mängijat nõus Leipzigiga suurtemate mänguminutite nimel liituma. Samuti on tegemist veel Meistrite liigas konkurentsis oleva ja Bundesliga tiitli eest heitleva meeskonnaga. Teine küsimus on, kas ka klubid sellega nõus oleksid.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds