Raul Jimenez tegi pärast tõsist koljutraumat oma esimese mängu

Läinud novembris mängult Arsenali vastu koljuluu mõraga otse haiglasse viidud Raul Jimenez oli laupäeval pärast pikka pausi esimest korda väljakul tagasi. Ta tegi Wolverhampton Wanderersi 0:1 kaotuses Crewe Alexandra vastu kaasa 33 minutit.

Mehhiklane alustas mängu ning ta oli mõistagi platsil peakaitsmega.

Jimenez oleks oma tagasitulekut peaaegu väravaga tähistanud, kui ta vahetult enne vahetusse minemist karistuslöögist latti tabas.

Wolvesil olevat seejuures olnud plaan võtta 30-aastane ründaja juba 20. minutil välja, aga tema enda palvel lasti tal veel edasi mängida.

Kohtumist kajastanud ajakirjanike sõnul jättis Jimenez endast hea mulje ning tal polnud üldse probleeme õhuduellides.

Hundid lendavad nüüd pärast esimest hooajaeelset matši treeninglaagrisse Hispaaniasse, kus neid ootab järgmise vastasena 24. juulil Real Betis.