Jälgi meid

Jalgpall

Ramos teenist UEFAlt 2 mängulise keelu

Sergio Ramos

Sergio Ramos sai UEFA-lt 2 mängulise Euroopa liigade mängude keelu, sest teenis mängus Ajaxi vastu tahtliku kollase kaardi.

Real Madridi kapten teenis Meistrite Liiga kaheksandikfinaali esimeses kohtumises Ajaxi vastu 89. minutil kollase kaardi, tehes seda UEFA ametnike silmis ilmselgelt tahtlikult. Kaart kohustanuks ta vahele jätma kodus peetava mängu Hollandi klubi vastu, kuid veerandfinaaliks olnuks ta taas kaardivaba mees.

UEFA karistus tähendab, aga seda, et kui Real peaks kaheksandikfinaalist võitjana edasi minema, siis Ramos peab esimese veerandfinaali kohtumise samuti vahele jätma.

“Ma valetaksin kui ütleksin, et ei teinud seda meelega,” olid Ramose enda sõnad koheselt pärast esimest kohtumist. Järgnevatel päevadel üritas mees oma sõnu sotsiaalmeedia vahendusel ümber lükata ning jätta muljet, et tegemist oli tahtliku veaga mitte selles mõttes, et kogunenud kaartidest pääseda, vaid hoopiski kiirrünnaku ennetamise motiividel tehtud lükkega. UEFA seda siiski uskuma ei jäänud ning karistus on tõsiasi.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds