Rahvuste Liiga: Inglismaa võitis Belgiat, Horvaatia Rootsit

Pühapäevastes varasemates Rahvuste Liiga tugevama tasandi kohtumistes noppisid võidupunktid Inglismaa ja Horvaatia.

Inglismaa jäi koduväljakul juba 16. minutil Romelu Lukaku penaltist 0:1 kaotusseisu, kuid enne vaheaega teeniti ka ise penalti ning Rashford realiseeris selle kindlalt. Teisel poolajal vormistas Inglismaale 2:1 võidu Mason Mount, kelle löö maandus õnnega pooleks Belgia väravavõrgus.

Inglismaa tõusis alagrupi liidriks ning Belgia jätkab teisena.

Samal ajal suutis viimatiste maailmameistrivõistluste finalist Horvaatia samuti 2:1 üle mängida Rootsi. Võitjate poolelt skoorisid Nikola Vlasic ja Andrei Kramaric. Rootsi auvärava lõi Marcus Berg.

Horvaatia jaoks on see esimene võit kahe kaotuse kõrval. Rootsi pole veel suutnud punktiarvet avada.

Õhtu kolmandas kohtumises mängisid Holland ja Bosnia & Hertsegovina 0:0 viiki.