Ragnar Klavan ja Cagliari röövisid tiitlipretendendilt punkte

Itaalia jalgpalli kõrgliigas läksid vastamisi kodumeeskond Inter ja külalised Sardiiniast ehk Cagliari. Kohtumine lõppes 1:1 viigiga, mis andis Interi tiitlilootustele suure hoobi.

Skoori avas 29. minutil Argentina koondislane Lautaro Martinez. Söödu andis väravale värske täiendus Ashley Young. Cagliari viigivärava lõi 78. minutil endine Nainggolan, kes on hetkel Interist laenul.

Eriti tuliseks läks kohtumise lõpp – punase kaardi teenis nii Interi värava autor Martinez kui ka varuväravavaht Tommaso Berni.

Interile oli see kolmandaks järjestikuseks viigiks ja vahe Juventusega on paisunud juba kolmele punktile. Seejuures on Juventusel üks kohtumine varuks.

Ragnar Klavan tegi kaasa terve kohtumise. Cagliari on kuuendal kohal võrdsete punktidega koos Parmaga.