Jälgi meid

Jalgpall

PSV ja Hollandi koondise poolkaitsja otsustas keset hooaega 30-aastasena karjääri lõpetada

Hinnatud poolkaitsja Davy Pröpper on ootamatult teatanud oma mängijakarjääri lõpetamisest. 30-aastasel hollandlasel lihtsalt ei jagunud enam rohkem armastust jalgpalli vastu.

Pröpper taasliitus alles läinud suvel pärast nelja Brightonis veedetud aastat PSV Eindhoveniga, aga ta lasi oma lepingu lõpetada.

“Tegin oma lõpliku otsuse mängijakarjääri lõpetamise kohta enne jõule ja tunnen kergendust. Selle tõttu tean, et see on õige otsus,” teatas Pröpper PSV kodulehe vahendusel.

“Välismaale mängides kadus mul järk-järgult armastus mängu vastu. Mulle valmistasid raskusi parimal tasemel mängimiseks vajaliku distsipliini järgimine ja see, et mu elu juhtis tihe jalgpallikalender. Samuti ei ole aidanud koroonaviiruse kriis ning sugulaste ja sõpradega mitte kohtumine.”

“Olen tänulik, et klubi võttis mind soojalt vastu. Lootsin, et taastan rõõmu jalgpalli mängimise suhtes, aga nii siiski ei läinud, sest ma ei tunne end jalgpallimaailmas hästi. Ma ei taha sellesse enam kuuluda.”

Pröpper esindas tänavu PSV-d 15 mängus ja ta aitas klubi augustis Hollandi superkarika võiduni. Samuti on Pröpper PSV-ga korra tulnud Hollandi meistriks.

Karjääri alguses koos Raio Piiroja ja Marko Meeritsaga Vitesses mänginud poolkaitsja pidas ka 19 kohtumist Hollandi koondises, mille ridades võitis ta 2019. aastal UEFA Rahvuste liigas hõbemedali.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds