Jälgi meid

Jalgpall

PSG on väidetavalt Mauricio Pochettinole teatanud, et tema teeneid alates järgmisest hooajast enam ei vajata

PSG staaride ohjeldamisega hädas olev Mauricio Pochettino saab nähtavasti sellest peavalust suvel lahti, kuna väidetavalt ei soovi klubi temaga koostööd jätkata.

Selle nädala alguses tulnud kaotus Nice’i vastu tähendab, et PSG-l jääb pärast 2014. aastat esimest korda Prantsusmaa karikavõistluste finaalis mängimata ja jalgpalliajakirjanik Abdellah Boulma on selle järel teatanud, et klubi on andnud Pochettinole mõista, et tema aeg meeskonna juures lõppeb selle hooajaga.

Eelmise aasta alguses Thomas Tuchelilt tüüri üle võtnud argentiinlasel on Pariisis olnud turbulentsed ajad. Ta ei suutnud eelmisel hooajal meeskonda Prantsusmaa meistriks viia ja pärast finaalis käimisega lõppenud aastat jäi PSG temaga Meistrite liigas pidama poolfinaalis.

66 kohtumise järel on Pochettino võiduprotsent meeskonna juures 66,7 juures, mis Qatar Sports Investmentsi rikkuste nautimise ajal üks nõrgimatest näitajatest kõikide PSG peatreenerite seas.

Peagi 50-aastaseks saav argentiinlane arvatavasti kauaks töötuks ei jää, kuna teda on tihedalt seostatud Manchester Unitediga.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds