PSG kaotas koduliigas lähirivaalile ning tabeliseis muutus harvanähtavalt tasavägiseks

Prantsusmaa jalgpalli kõrgliigas kohtusid omavahel liidrid PSG ja Lens. Magusa 3:1 võidu võttis koduväljakul mänginud Lens, kes kasutas ära vastase mitme tähtmängija puudumise.

Kodumeeskond Lens avas skoori juba 5. mänguminutil, kui väravavahi tõrjest tulnud palli suunas väravasse Przemyslaw Frankowski.

PSG vajas viigistamiseks vaid kolme minutit ning juba 8. mänguminutil säras tablool skoor 1:1. Värava autoriks Hugo Ekitike, kes edestas napilt Lensi väravavahti ja lõi lähilöögist kindlalt ära.

Viigiseis ei püsinud kaua, sest 28. minutil oli taaskord täpne Lens. Belgia ründaja Lois Openda sai hea söödu karistusalasse ning konksutas PSG kaitsja ära, seejärel oli väravavahi üle mängimine juba lihtne ülesanne.

Kohtumise viimane värav löödi kohe teise poolaja alguses 47. minutil, kui Lensi esimese värava autor Openda andis edeva kannasaöödu, mille realiseeris viielt-kuuelt meetrilt Claude-Maurice.

Kaheväravalisse kaotusseisu jäänud PSG pani seejärel peale tugeva pressi, kuid ilma Neymari ja Messita mänginud ründeliin ei suutnud olukordi realiseerida ning Lensi kaitse pidas vastu.

PSG jätkab Ligue 1 liidrina ning Lens kohe nende järel teisel positsioonil. Vahe kahe meeskonna vahel on nüüd vaid 4 punkti.