Jälgi meid

Jalgpall

PSG kaotas Meistrite Liiga kohtumiseks Manchester Unitediga järjekordse staari

cavani ja mbappe

Meistrite Liiga jätkub play-offidega juba teisipäeval kui PSG sõidab külla Manchester Unitedile.

Mõned kuud tagasi võis üpriski kindel olla kumb meeskond siit paarist edasi läheb. PSG liikus aina võidult võidule, samal ajal kui punased kuradid Mourinho käe all vastupidisel teekonnal olid. Tänaseks on asjad, aga kardinaalselt muutunud.

Manchester United on uue preatreeneri Ole Gunnar Solskjæri juhtimisel nagu uuesti sündinud. 11-st viimasest mängust on võidetud 10 ning viigistatud 1. Viimases kohtumises purustati Fulham 3-0.

PSG olukord ei ole viimasel ajal kiita olnud. Jaanuaris kukuti välja Prantsusmaa karikasarjast, Neymar sai vigastada ning kirsiks tordile kaotati hiljuti ka liigamäng Lyonile.

Laupäeval alistati Ligue 1-s küll Bordeaux 1-0, kuid mängu jäi varjutama Edison Cavani vigastus. Mees võeti teisel poolajal platsilt välja ning praeguseks on selgunud, et tegemist on lihasvigastusega. See, et Neymar teisipäevasest kohtumisest osa võtta ei saa, on juba ammu teada, kuid nüüd jääb sellest tõenäoliselt eemale ka Edison Cavani.

Võimalik on, et teisipäeval on Kylian Mbappe ainuke mees PSG kardetud ründekolmikust, platsile jookseb.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds