Jälgi meid

Jalgpall

Prantsusmaa läbi aega suurim väravakütt Giroud kohtumisest Inglismaaga, Mbappest ja enda vormist

Jalgpalli MM-il Prantsusmaa koondise läbi aegade suurimaks väravakütiks tõusnud Olivier Giroud leidis aega, et ajakirjanikega maha istuda ja arutada erinevatel aktuaalsetel teemadel.

“Inglismaa on suurepärane meeskond. Aga ka meie teame oma kvaliteeti ja arvan, et oleme senise turniiri jooksul väga korralikult mänginud. Samuti on meil suurepärane tiimivaim, oleme nagu perekond,” andis Giroud märku, et lähevad veerandfinaalkohtumist kindlasti võitma.

Prantsusmaa ründaja liitus peale pikki aastaid Inglismaal pallimist eelmisel hooajal AC Milaniga.

“Oli õige aeg keskkonna vahetuseks. Milan andis selleks võimaluse. Suudan veel mitu aastat kõrgel tasemel mängida. Oleme Itaalia meistrid, aga tahame veelgi enamat. Tunnen ennast Milanis hästi.”

Giroudilt küsiti, et kes on maailma parim ründaja.

“Zlatan Ibrahimovic…ta ütles, et mina olen parim ründaja MM-il. Ma ei tea, tõesti ei tea. Minu arust on parim äär Kylian Mbappe, aga ta ei ole päris tipuründaja.”

Lõpetuseks andis prantslane kommentaari enda hetkevormi kohta.

“Tunnen ennast tõesti hästi. Keegi ütles mulle kunagi, et oleme kõik 20-aastased, ülejäänud on kõik kogemus. Mängin tõesti nagu oleksin noor 20-aastane mängija – olen näljane, et võistelda, väravaid lüüa ja võita. Minu keha kannatab seda kõike samuti.”

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds