Rahvuste liiga uut hooaega on hästi alustanud nii tšehhid kui portugallased. Kas Portugal tõuseb võiduga koduväljakul alagrupi ainuliidriks või suudab Tšehhi jätkata üllatamist?

PANUSTA SIIN

Statistikanurk:

• Portugal on kaotanud 14-st Rahvuste liiga mängust vaid ühe.
  • Portugal on koduväljakul võitnud viimasest seitsmest mängust kuus.
  • Tšehhi on Rahvuste liiga võõrsilmängudes (viis mängu) lasknud endale alati vähemalt ühe värava lüüa.

Cristiano Ronaldo oli tagasi algkoosseisus ja koondisekarjääri 116. ja 117. värav oli tõsiasi. Portugal näitas Ronaldo juhtimisel Šveitsi vastu klassi ja võttis kindla 4:0 võidu.

William Carvalho avas 15. minutil mänguskoori ja Ronaldo lisas enne poolajapausi kaks väravat. Poolajaks oli Portugalil võit peaaegu kindel ja teisel poolajal vormistas Joao Cancelo neljaväravalise võidu.

Fernando Santose juhendatav võistkond on kogunud neli punkti nagu järgmised vastased tšehhid, aga väravatevahe annab eelise hetkel Lõuna-Euroopa koondisele. Alagrupis on jäänud mängida veel neli mängu ja seega väga oluline ei ole, kes momendil väravatevahega esimesel kohal asub.

Portugali eesmärk on kindlasti võtta alagrupis esikoht, et korrata kolm aastat tagasi tehtut, kui suudeti võita Rahvuste liiga avahooaeg. Portugal on Rahvuste liigas alates selle võistlussarja loomisest kaotanud 14-st mängust vaid ühe.

Tšehhi kohtus viimati Hispaaniaga ja mängu alustati hästi, sest juba neljandaks minutiks juhiti Jakub Peseki väravast. Barcelona noor talent Gavi viigistas, kuid Jan Kuchta viis tšehhid uuesti juhtima. Võit paistis juba olevat käeulatuses, kuid paraku libisesid kolm punkti ikkagi käest.

Mängu viimastel minutitel andis Marco Asensio äärelt tsenderduse, millele sai pea vahele Inigo Martinez. Pall põrkas latist väravasse ja siis uuesti väravast välja. Kordused näitasid, et pall ületas selgelt väravajoont ja kõik oli reeglitekohane.

Avamängus saadud võit Šveitsi üle ja Hispaania vastu saadud viik annab tšehhidele kahest mängust neli punkti, millega nad peavad kindlasti rahul olema.

Tšehhi eelis enamus teiste A-divisjoni võistkondade eest on asjaolu, et nemad saavad keskenduda ainult Rahvuste liigale, sest MM-ile nad ei suutnud kvalifitseeruda.

Portugal ja Tšehhi on omavahel kohtunud varasemalt ainult kolm korda ja kõik on olnud Euroopa meistrivõistluste finaalturniiride raames.

Esimene panus – Portugal võidab. Portugali meeskonnas on rohkelt kvaliteeti ja on vähe võistkondi, kelle vastu nad koduväljakul soosikud poleks. Tšehhi on näidanud küll südikat mängu, kuid heas hoos Portugali vastu saab neile olema väga raske.

Teine panus – Cristiano Ronaldo skoorib. Üle 20 värava Manchesteri Unitedi eest lõppenud hooajal ja koondise eest kokku juba 117 väravat. Vanus ei ole Ronaldole takistuseks ja väravaid lööb ta jätkuvalt rohkelt.

Meie valikud:

• Portugal võidab (1,42 @ Coolbet)
  • Cristiano Ronaldo skoorib (1,65 @ Coolbet)

Tee oma ennustus, kasutades eksklusiivselt 50€ väärtuses spordimees.ee riskivaba pakkumist ning kaotuse korral saad oma raha tagasi. Kui teed panuse meie esimesele vihjele, pistad võidu korral tasku tervelt 71€!

Alustamiseks vajuta siia või allolevale nupule.

VÕTA RISKIVABA PANUS SIIT

Coolbeti konto avamine – isegi telefoniga! – võtab aega kõigest 30 sekundit!

Meie analüüsid ning ennustused on kirjutatud parimal meile saadaoleval võimalikul moel, kuid me ei garanteeri võitvaid panused. Palun panustage vastutustundlikult ning ainult rahaga, mida olete valmis kaotama.