Jälgi meid

Jalgpall

Pöörane pakkumine: Man City on valmis Erling Haalandi toomiseks välja käima ligi 200 miljonit eurot

Dortmundi Borussia ründeäss Erling Haaland saab olema selle suve üks kuumimatest tükkidest mängijateturul ja väidetavalt on Manchester City valmis tema eest välja käima ligi 200 miljonit eurot.

Tuntud jalgpalliajakirjanik Gianluca Di Marzio avaldas, et valitseva Premier League’i meistri pakkumine koosneb 75 miljoni euro suurusest üleminekutasust, 70 miljonini küündivast agenditasust ja 30-miljonilisest palgast, mis makstaks norralasele viie aasta peale.

Väidetavalt on Haaland ka Manchester Unitedi suur sihtmärk, aga varasemalt on linna punase poole ära ehmatanud just hiigelsuur agenditasu, mis ülitalendika ründemehe hankimisega kaasneb.

Haalandi agendiks on kurikuulus Mino Raiola, kellega Unitedil vägagi külmad suhted tekkinud, sest sama mees esindab Paul Pogbad ja ta on meedia kaudu klubi korduvalt rünnanud.

21-aastane Haaland, kelle isa omal ajal samuti Man City särki kandis, on Dortmundis tegemas oma kolmandat hooaega ja ta on meeskonna eest 84 mänguga jõudnud 80 väravani. Hetkel on ta küll kannatamas oma Bundesliga karjääri halvima põua all, olles läinud viis järjestikust mängu ilma väravata.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds