Jälgi meid

Jalgpall

Pogba on Manchester Unitedis rahul?

Paul Pogba jättis viimase Manchester Unitedi kontrollkohtumise enne uue hooaja algust vahele, mis tõstatas poolehoidjates taas küsimuse, et kas mees ikka on 100% klubile pühendunud või mitte.

Punaste kuradite peatreener Ole Gunnar Solskjaer oli varmas kerkinud kõlakaid ümber lükkama. Kui mehelt küsiti Pogba pühendumise kohta vastas norralasest loots järgnevalt: “Mul ei ole mitte mingeisuguseid kahtlusi, et tal puudub motivatsioon meie meeskonnas mängida. Rääkisin temaga treeningul ning kuna tal õiget tunnet polnud ja ta tundis väikest valu, siis otsustasime, et jätab kohtumise Cardiffis vahele. Tegemist pole vigastusega, vaid ettevaatus abinõuga. Pogba jätkab treeninguid järgmisel nädalal”.

Prantslasest keskväljamootorit on käesoleval suvel seostatud mitme erineva Euroopa tippklubiga. Kõige enam pealkirju seob meest Real Madridi ning Juventusega. Hispaania klubi peatreener Zinedine Zidane on vihjanud, et sooviks Pogbad oma meeskonnas käha, kuid selle teoks saamine tundub hetkel üpriski ebatõenäoline.

Paul Pogba liitus Manchester Unitediga 2016. aastal ning on löönud 92 Inglismaa Kõrgliiga mängu jooksul 24 väravat.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds