Pogba eksis penaltil ning Manchester United kaotas punkte

Manchester United asus võõral väljakul Wolverhamptoni vastu juhtima ning domineeris enamus kohtumist, kuid südikas kodumeeskond suutis lõpuks napsata suurklubilt viigipunktid. Kohtumine lõppes tulemusega 1:1.

Kohtumise esimene kolmveerandtund oli üsna kinnine ja võimalustevaene. Manchester United valdas palli ja hoidis initsiatiivi, kuid kodumeeskonna kaitse oli kohtumise alguses tasemel.

Siiski suutis külalismeeskond Wolvesi kaitse 27-ndal minutil lahti muukida. 27-ndal minutil andis Rashford söödu karistusalasse spurtinud Martialile, kes lõpetas rünnaku väga oskuslikuga löögiga, mis maandus vastaste väravas. Tegemist oli ka ainukese raamidesse pealelöögiga esimesel poolajal.

Teine poolaeg algas seisult 0:1 ning kodumeeskond hakkas aina aktiivsemalt otsima võimalusi kohtumise viigistamiseks. Juba 54-ndal minutil jõudis Jimenez ohtliku pealelöögini, kuid see läks veel napilt väravast mööda.

Sihile jõuti mõni minut hiljem, kui Neves lõi suurepärase kauglöögi latist sisse. Väravaolukorda sekkus ka VAR, kes uuris potentsiaalset suluseisu, kuid lõpuks tunnistati värav reeglite päraseks.

68-ndal minutil teenis Pogba vastaste karistusalas küllaltki kaheldava penalti ning asus seda ka ise lööma. Väravavaht Patricio oli aga tasemel ning tõrjus Prantsusmaa koondislase penalti. Mäng jätkus seisul 1:1.

Manchester United jätkas peale ebaõnnestunud penaltit veel tulisemalt juhtvärava otsimist, kuid Wolves-i kaitse pidas vastu ja sellise tulemusega ka kohtumine lõppes.

Wolves kohtub järgmises voorus Burnleyga, Manchester United läheb vastamisi Crystal Palace´ga.