Jälgi meid

Jalgpall

Philippe Coutinho ihkab Inglismaa Kõrgliigasse naasta

Philippe Coutinho

Philippe Coutinho agendi sõnul soovib brasiillane Inglismaa Kõrgliigasse mingil ajahetkel kindlasti tagasi tulla.

FC Barcelona nimekirjas olev keskväljamootor veetis käesoleva hooaja Müncheni Bayernis laenul, kuid fakt on, et Saksamaa valitsev meisterklubi mehega järgmiseks hooajaks lepingut ei sõlmi ning Coutinho on sunnitud Hispaaniasse naasma.

Mehe agendi Kia Joorabchiani sõnul sooviks Coutinho Inglismaale naasta, et jätkata seal sarnaselt häid esitusi, mida ta aastaid tagasi Liverpooli eest demostreeris.

“Jah, ta ihkab tagasi Premier League`i. See ei pruugi juhtuda käesoleval aastal, kuid seda ei saa ka välistada, et just nii läheb. Me pole hetkel veel midagi kindlat arutanud,” ütles mees SkySportsile antud intervjuus.

Coutinho aeg FC Barcelonas oli pehmelt öeldes sündmustevaene. Mees suutis seal 1,5 hooajaga osaleda 52-s La Liga mängus ning lüüa 13 väravat. Erilist muljet ta treeneritiimile, aga ei jätnud nind mees saadeti 2019. aasta suvel, Antoine Griezmanni klubisse tuleku järel, Bayernisse laenule.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds