Jälgi meid

Jalgpall

Phil Jones jäeti Manchester Unitedi Premier League’i nimekirjast välja

Manchester United kinnitas oma 25-mehelise nimekirja mängijatest, kes on antud üles Premier League’i ja kõige olulisem puuduja sellest nimekirjast on keskkaitsja Phil Jones.

Nimekirjas olid loomulikult kõik suvised täiendused kui ka Nathan Bishop, Brandon Williams ja Axel Tuzanbe, kes muidu on uue peatreeneri Erik ten Hagi valikust välja jäänud. Nimekirjast olid puudu ka Anthony Elanga ja Alejandro Garnacho, aga mõlemad on alla 21-aastased, mis tähendab, et neid polnudki eraldi vaja üles anda.

Premier League’i nimekirjast välja jäämine tähendab, et Phil Jonesil ei ole võimalik tänavu (vähemalt jaanuarini) Unitedit Premier League’is esindada. Seda ka juhul, kui kõik teised keskkaitsjad peaksid juhuslikult vigastatud olema.

Jonesi karjäärile on suure põntsu pannud põlvevigastus, mis hoidis teda ligemale kaks aastat väljakult eemal. Tänavu jaanuaris naasis Jones mänguvormi, kuid esitused pole olnud piisavalt veenvad, et peatreeneri usaldust võita.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds