Pepe sai viimaks kaane pealt ning Arsenal alistas Vitoria Guimaraesi 3-2

nicolas pepe

Eile aset leidnud Euroopa Liiga mängus alistas Arsenal kodus Portugali klubi Vitoria Guimaraesi 3-2.

Kodumeeskonna kangelaseks tõusis Nicolas Pepe, kes lõi kahest pea identsest karistuslöögist 2 väravat, olles alles 75. minutil mängu vahetatud.

Arsenali jaoks algas kohtumine halvasti, sest juba 8. minutil jäädi Marcus Edwardsi väravast 0-1 kaotusseisu. 32. minutil suutis küll Gabriel Martinelli viigistada, kuid Arsenali rõõm oli üürike, sest pea koheselt viis Bruno Duarte da Silva külalised taas ette.

Rohkem väravaid enne Pepe tulekut ei löödudki. Alles 80. minutil suutis prantslane mänguseisu viigistada ning teisel üleminutil kodumeeskonnale vajaliku võidu tuua.

Arsenal hoiab nüüd Euroopa Liigas täiseduga F alagrupi esimest kohta. Vitoria Guimaraes punkte pole teeninud ning asub viimasel tabelireal.