Jälgi meid

Jalgpall

Pep Guardiola usub, et Bernardo Silva jätkab Manchester City ridades

Manchester City peatreener Pep Guardiola usub, et loov poolkaitsja Bernardo Silva ei lahku suvisel üleminekuaknal klubist vaatamata Barcelona huvile.

27-aastane portugallane oli eelmisel hooajal üks olulisemaid mängijaid Manchester City ridades. Kokku jäi Silva nimele 50 mängu, 13 väravat ja 7 väravasöötu.

Portugali koondislase tuleviku üle on juba pikalt spekuleeritud, sest endine Monaco mängija ise avaldas eelmisel suvel soovi klubist lahkuda, kuid jäi siiski klubisse edasi.

Kõige rohkem on mängijat seostatud Barcelonaga ja peatreener Xavi olevat Bernardo Silva talendi austaja, kuid Guardiola usub ja loodab, et mängija ei lahku klubist.

Pep Guardiola sõnas, et tänase päeva seisuga arvab ta, et Bernardo Silva jätkab klubis ka järgmisel hooajal ja see on Manchester City eesmärk. Hispaanlane siiski lisas, et ei soovi klubis hoida mängijad, kes pole rahul oma olukorraga.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds