Jälgi meid

Jalgpall

Pep Guardiola sõnul pole Man Cityl uue ründaja ostmiseks piisavalt palju raha

Manchester City peab pärast Sergio Agüero Barcelonale kaotamist edurivi täiendama, kuid meeskonna peatreeneri Pep Guardiola sõnul ei ole klubil uue ründaja ostmiseks piisavalt raha.

Inglismaa meistrit on seostatud nii Harry Kane’i kui Erling Haalandiga ning esimese eest olevat City ka 100 miljonit naela lauale pannud, aga hetkel nõutavad summad jäävad isegi ülirikka klubi jaoks liiga suurteks.

“Praeguste hindade juures ei hakka me mitte ühtegi ründajat ostma. See on võimatu, me ei saa seda endale lubada,” sõnas Guardiola Kataloonia TV3-le.

“Kõik klubid on rahalistes raskustes, meie pole mitte mingisugune erand. Meil on Gabriel (Jesus) ja Ferran (Torres), kes olnud sel positsioonil mängides suurepärased.”

Gabriel Jesus on City särgis 195 mänguga löönud 82 väravat. Ferran Torres lõpetas oma esimese hooaja klubis 13 tabamusega.

Isegi kui rünnakut ei õnnestu Cityl plaanipäraselt täiendada, siis võib arvata, et mängijateturul käed taskus niisama seisma ka ei hakata. Guardiola on viie aasta jooksul Manchesteris uute mängijate peale hakkama pannud üle miljardi euro.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds