Jälgi meid

Jalgpall

Pep Guardiola ei suuda isegi Manchester City punktisaagi suurust ära imestada

Pep Guardiola

Manchester City peatreener Pep Guardiola on meeskonna pungisaagist Inglismaa Kõrgliigas pehmelt öeldes imestunud.

Hispaanlase poolt juhitav klubi võitis eile võõrsil Sergi Agüero väravast 1-0 Burnleyt samal ajal kui Liverpool, kes näitab pea sama kõva hoogu, on kõigest 1 pügala kaugusel.

Eelmisel aastal tegi Manchester City liiga punktirekordi, võites tiitli märgilise 100 punktiga. Käesoleval hooajal on klubil võimalik kokku teenida 98 punkti ning Liverpoolil 97.

“Seda, et üks meeskond jõuab 100 punktini pole teab, mis ime, kuid see, et seda teevad kaks klubi – see on erakordne. Seda tõenäoliselt enam mitte kunagi ei juhtu,” ütles mees BBC-le antud intervjuus.

“Oleme praeguseks hetkeks korjanud kahe hooaja jooksul 192 punkti. Me edestame Manchester Unitedit, Arsenali ning Tottenhami 20 punktiga. See on uskumatu. Ma poleks seda eales hooaja alguses osanud ette näha ning eriti veel talvel. Oleme võitnud järjest 12 mängu. Uskumatu,” ei varjanud Guardiola oma siirast imestust hooaja senise käigu üle.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds