Jälgi meid

Jalgpall

Pep Guardiola avaldas põhjuse miks staarmängija nii vähe mänguaega teeninud on

Riyad Mahrez

Riyad Mahrezi mänguaeg Manchester City eest on üpriski väikseks jäänud. Alžeerlane liitus suvel klubiga 68 miljoni Euro eest, kuid kuulub harva meeskonna algrivistusse.

Mahrez on käesoleval hooajal algkoosseisus platsile jooksnud kõigest 10 korral. Viimati tegi ta seda 30. detsembril Southamptoni vastu.

Pep Guardiola sõnul ei peitu põhjus mehes endas, vaid lihtsalt nii Leroy Sane, Raheem Sterling kui Bernardo Silva on liiga heas hoos.

“Mina olen see põhjus, miks Mahrez palju mänginud ei ole. Olen sellepärast ka natukene kurb, sest ta on treeningutel väga hea, kuid kuna teised on hetkel veel paremas seisus, siis ei ole midagi teha. Olen temaga rahul, kuid ma ei saa anda talle minuteid, mida ta vääriks”, ütles Guardiola meediale antud intervjuus.

27-aastane Mahrez on käesoleval hooajal löönud 9 väravat. Manchester City järgmine kohtumine toimub täna FA Karikasarjas Newporti vastu.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds