Peatreenerita Bayern tegi uue Meistrite liiga rekordi

Meistrite liiga kolmandas voorus haigestunud peatreeneri Julian Nagelsmannita Benfical külas käinud Müncheni Bayern püstitas 4:0 võiduga uue rekordi. Kuuekordne Euroopa meister tõusis esimeseks klubiks, kes Meistrite liigas 20 võõrsilmängu järjest löömatuna püsinud.

Bayerni rong ei läinud viimati võõrsilt punktilisaga koju tagasi 2017. aasta septembris, kus PSG vastu saadi 0:3 kaotus. Sellele on järgnenud 16 võitu ja neli viiki.

Lissabonist saadi kolm punkti kätte võimsa lõpuga. Leroy Sane avas skoori alles 70. minutil. Tema tabamusele järgnes kümme minutit hiljem Everton Soaresi omavärav ning lõppseis mängiti välja Robert Lewandowski kolli ja Sane teise tabamusega.

Nagelsmanni puudumisel juhendasid meeskonda abitreenerid Dino Toppmöller ja Xaver Zembrod.

Kolme vooruga saavutatud üheksa punkti ja väravate suhe 12:0 tähistab Bayerni kõigi aegade edukaimat algust ühele Meistrite liiga hooajale.

E-alagrupis on 31-kordne Saksamaa meister teiste eest kaugustesse ette ära läinud.