Jälgi meid

Jalgpall

Peatreeneri jaoks täiesti tundmatu mängija hankinud Lazio ajas Maurizio Sarril karvad turri

Serie A-s vaevalist hooaega tegev Lazio sai üleminekuakna viimase päevaga probleeme veelgi juurde, kui klubiga liitus järsku mängija, kellest peatreener Maurizio Sarri polnud mitte midagi kuulnud.

Rooma klubi teatas esmaspäeval, et Lissaboni Sportingust on endale miljoni euro eest pooleks aastaks laenule toodud vasakäär Jovane Cabral.

23-aaastane mängumees teenis pääsu suurliigasse pärast seda, kui ta kogus Portugalis enda nimele 97 mänguga 21 väravat ja 17 väravasöötu ning aitas Sportingu kolme ja poole hooaja jooksul kuue erineva karikavõiduni.

Talvise ainsa täienduse eest hoolitses Lazio spordidirektor Igli Tare ja Rai Sporti sõnul olevat Sarri ja tema abilised kiiruga hakanud otsima Cabrali kohta videomaterjali ajal, mil tehingut lõpule viidi.

Rooma ajalehe Il Messaggero väitel on nüüd Sarri esitanud Lazio omanikule Claudio Lotitole ultimaatumi – ta on valmis meeskonna juurde jääma vaid juhul kui Tare lahkub.

Endine Chelsea ja Juventuse peatreener sõlmis Lazioga läinud suvel kaheaastase lepingu. Seni on tal asjad meeskonnaga väga ebastabiilselt kulgenud – 30 mänguga on tulnud 13 võitu, üheksa viiki ja kaheksa kaotust. Serie A-s hoiab Lazio 8. kohta.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds