Paulo Maldini poeg tegi nädalavahetusel Serie A-s debüüdi

Nädalavahetusel nähti Itaalia Kõrgliigas ajalugu kui tulemusega 1-1 lõppenud kohtumises AC Milani ning Hellas Verona vahel tegi debüüdi legendaarse Paulo Maldini poeg Daniel Maldini. Kusjuures mängis ka noormehe vanaisa Cesare Serie A-s.

Kui tema eelkäijad olid mõlemad kaitsjad, siis Daniel on hoopiski ründav poolkaitsja. Mehe vanaisa võitis kokku 4 Serie A meistritiitlit ning suutis sama ka kahel korral peatreenerina. Paulo Maldini omab siiani 647 osaletud mänguga liiga rekordit ning võitis ka 5 tiitlit.

Ka Maldini teine poeg, Christian on jalgpallur, kuid mängib hetkel Itaalia madalamades liigades.

Debüütmäng lõppes mehe jaoks viigiga. Verona läks mängu küll David Faraoni väravast juhtima, kuid Hakan Calhanoglu värav sepistav lõpptulemuseks viigi. Kusjuures mängis Milan viimased 22 minutit arvulises ülekaalus, sest 68. minutil teenis vastaste poolt punase kaardi Sofyan Amrabat.