Paris Saint-Germaini uus peatreener selgub juba sel nädalal?

Zidane

Paris Saint-Germaini juhtkond väidetavalt soovib uue peatreeneri nime välja kuulutada juba sel nädalal.

Mauricio Pochettino karjäär PSG eesotsas peaks lähipäevil läbi saama vaatamata Prantsusmaa meistritiitli ja karikasarja võitmisele.

Argentiina treenerile heidetakse ette kehva esitust Meistrite liigas, kus langeti välja juba kaheksandikfinaalis. Kaotus oli seda valusam, et avamäng võideti kodus 1:0 ja kordusmängus juhiti samuti poolajaks 1:0 ehk kahe mängu kokkuvõttes 2:0. Teisel poolajal toimus täielik lagunemine ja Benzema kolm väravat viisid veerandfinaali Real Madridi.

Endist Real Madridi peatreenerit ja Prantsusmaa koondise legendi Zinedine Zidane’i on pikalt peetud klubi esimeseks eelituseks peatreeneri ametile ja osade kuulujuttude kohaselt olid osapoolte vahel ka tingimused juba läbi arutatud, aga väljandele L’Equipe sõnas Zidane’i nõustaja, et mitte mingit alust nendele kuulujuttudele siiski ei ole.

Itaalia jalgpalliajakirjaniku Fabrizio Romano andmete kohaselt on hetkel käimas läbirääkimised Nice’i peatreeneri Christophe Galtier’iga, kes viis hooajal 2020-21 Lille’i Prantsumaa meistriks.

Lissaboni Sportingu peatreenerit Ruben Amorimi on samuti seostatud peagi vabaneva ametikohaga, kuid hetkel on prioriteet Galtier.