Jälgi meid

Jalgpall

Olivier Giroud ootab Hakim Ziyechit Milani

Eelmisel kuul Chelsea’ist AC Milani kolinud Olivier Giroud loodab, et sama teekonna võtab ette ka Hakim Ziyech, kellel selja taga väga tagasihoidlik debüüthooaeg Londonis.

Chelsea käis Amsterdami Ajaxile Ziyechi eest välja tervelt 40 miljonit eurot, aga selle eest saadi marokolaselt vaid kaks väravat ja kolm väravasöötu.

Giroud’le jättis ta aga siiski sügava mulje ja prantslasest maailmameistril ei oleks midagi selle vastu kui nad ka moepealinnas meeskonnakaaslased oleksid.

“Ziyech on suurepärane mängija. Meie vahel on olnud väga hea klapp, kuigi mängisime koos vaid vähestes mängudes,” rääkis Giroud teda tutvustanud pressikonverentsil.

“Tal on suurepärane vasak jalg, ta omab palju kogemusi ja on tehnilise poole pealt väga hea. Oleks tore jälle temaga koos mängida.”

Milan on sel suvel juba korduvalt Stamford Bridge’ilt kaupa toomas käinud. Giroud kõrval osteti Chelsea’ilt ära noor keskkaitsja Fikayo Tomori, kes eelmisel hooajal klubis laenul oli. Lisaks on Serie A mullust hõbedameeskonda seostatud Tiemoue Bakayokoga.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds