Jälgi meid

Jalgpall

Oliver Kahn: “Bayern ei pruugi sel suvel ühtegi ostu teha”

Müncheni Bayerni jalgpalliklubi juhatuse liige ning tulevane tegevjuht Oliver Kahn ütles Saksamaa meediale antud intervjuus, et organisatsioon ei pruugi suvel mitte ühtegi ostu sooritada. Ilmselgelt on selline avaldus tingitud klbu finantsolukorrast, mis Koroonaviiruse tõttu korralikult räsitud sai.

“See võib olla üheks otsuseks jah, et me kedagi juurde ei too. Hoiame hetkel olukorral silma peal nagu seda teevad ka teised Euroopa tippklubid. Ma ei tea kuidas teiega lood on, kuid mina ei ole erilist aktiivsust mängijateturul täheldanud,” ütles mees Sky Germany-le antud usutluses.

“Lisaks peame tegema midagi ka personalikulude alla toomiseks. See on muidugi professionaalses jalgpallis väga raske. Kui tulud lähevad alla, kuid personalikulud jäävad samaks, siis neid asju ei tohi alahinnata. Hetkel on meie parimaks valikuks olukorrale väga ettevaatlikult läheneda,” lõpetas Kahn intervjuu.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds