Jälgi meid

Jalgpall

Ole Gunnar Solskjær: “Vajame väravaid ning loovust”

Ole Gunnar Solskjær

Manchester United läheb täna Inglismaa Kõrgliiga 7. vooru raames vastamisi Arsenaliga. Olukord pole punaste kuradite jaoks üldsegi kiita, sest palju mehed on vigastustega väljas ning ohtlikke vastaseid võõrustatakse kaugelt mitte parima koosseisuga.

“Lasime Romelu Lukakul ning Alexis Sanchezil lahkuda. Ei pea olema raketiteadlane, et aru saada meie vajadusest ründajaid juurde tuua,” ütles Manchester Unitedi peatreener Ole Gunnar Solskjær intervjuus The Guardianile.

“Vajame loovust ning väravaid. Lukaku tahtis meie juurest lahkuda ning polnud mõtet hoida kinni mängijat, kes ei taha enam siin olla. Lisaks sellele pole arukas osta mängijaid, kelles me ei saa 100% kindlad olla. Asju tuleb ajada nii, et sellest saaks kasu klubi,” jätkas norralane meediale antud usutlust.

Manchester United on kuue peetud mänguga teeninud 8 punkti ning asub hetkel liigatabelis 11. real. Tõsi – kõikidel teistel meeskondadel peale Arsenali on üks mäng rohkem peetud.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds