Ole Gunnar Solskjær Manchester Unitedi kibedast lüüasaamisest: „Väga hea esitus kuni omaväravani”

wolves vs manu

Machester United võttis eile Inglismaa Kõrgliiga mängus Wolverhampton Wanderersiga vastu 1-2 kaotuse.

Mängu mindi küll 13. minutill 1-0 juhtima, kuid 25. minutil lasti vastastel viigistada ning teise poolaja viimasel kolmandikul jäeti hoopiski ise Chris Smallingu omaväravast kaotusseisu.

Punaste kuradite peatreeneri Ole Gunnar Solskjæri sõnul oli kuni omaväravani tegemist väga hea esitusega.

“See oli meie poolt väga hea mäng kuni lõime omavärava. Oleksime selleks aja pidanud juba kolme väravaga ees olema”, ütles mees meediale mängujärgsel pressikonverentsil.

Manchester United mängis kohtumist alates 57. minutist kümnekesi, sest Ashey Young teenis teise kollase kaardi ning pidi varakult mängu pooleli jätma.

“Kui sul on kollane all, siis on iga kahevõitlus ohtlik. Ta tabas küll esimesena palli, kuid tema liikumine jätkus, seega oli tegemist kindla kollasega ning halva otsusega Ashley Youngi poolt,” tõdes Manchester Unitedi peatreener.