Ole Gunnar Solskjær “kamandas” noore ründaja penaltijoone taha

Mason Greenwood

Manchester United alistas nädalavahetusel aset leidnud FA Karikasarja neljanda ringi mängus 6-0 Tranmere Rovers`i. Mängu käigus leidis aset huvitav aspekt, kus punate kuradite peatreener käskis 18-aastasel Mason Greenwoodil minna kogenenumate kaasmängijate asemel penaltijoone taha.

Tranmore`le külla sõitnud United ei andnud võõrustajatele palju võimalust. Juba 16. minutiks juhiti 3-0 ning pool ajaks oldi ees juba viie väravaga.

Teisel poolajal teeniti lisaks ka penalti ning kuigi nii Jesse Lingard kui Andreas Pereira tundusid huvitatud seda enda peale võtma, saatis Solskjær Phil Jones`i kaudu Greenwoodile sõnumi, et just tema selle endale nõuaks. Nii läkski ning noormees sai kirja oma hooaja 10. tabamuse.

“Parimad mängijad peaksid alati tahtma penalteid lüüa. Anname talle vastutuse seda teha,” ütles Solskjær mängujärgses intervjuus meediale.

Eilne tulemus oli Unitedi suurimaks võiduks pärast 2011. aasta 8-2 võitu Arsenali üle.