Jälgi meid

Jalgpall

Ole Gunnar Solskjær ja Jürgen Klopp omavad eilsest mängust kardinaalselt erinevaid arvamusi

Manchester United ning Liverpool tegid eile Old Traffordil 1-1 viigi. Võõrustajad läksid ette avapoolajal Marcus Rashfordi väravast ning külalised viigistasid mänguseisu 5 minutit enne normaalaja lõppu.

Kohtumisega võib ilmselgelt rohkem rahule jääda Manchester United, sest nende jaoks oli liiga ühe tugevaima meeskonna vastu viik kahtlemata tubli tulemus. Niiviisi arvas ka punaste kuradite peatreener.

“Meie plaan oli rünnata. Tahtsime olla agressiivsed ning lüüa väravaid. Arvan, et saime sellega hakkama. Minu arust mängisime me väga hästi. Tubli esitus kogu meeskonnalt,” ütles norralane mängujärgses intervjuus.

Liverpooli peatreener Jürgen Klopp sellega muidugi ei nõustunud:

“On fakt, et United ei teinud muud kui kaitses. See pole kriitika, vaid see lihtsalt oli nii. Paljud ei eeldaks, et selline meeskond nagu Manchester United meie vastu niiviisi mängib,” ütles Klopp Sky Sportsile antud usutluses.

Liverpool hoiab jätkuvalt Premier League tabeli esikohta. Lägim jälitaja Manchester City jääb neist 6 punkti kaugusele. Manchester United asub 13. tabelireal.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds