Norwichi tervitati tagasi Premeir League`i külma duššiga. Esimese poolajaga lasti lüüa 4 väravat

Norwich alustas oma uut hooaega taas Inglismaa tugevaimas liigasarjas mitte just kõige kindlamalt. Liverpooli vastu jäädi juba esimese 45 minutiga 0-4 kaotusseisu.

Kohtumise esimene värav löödi 7. minutil kui Grant Hanley suunas ülimalt ebaõnnestunud palli pärast Divock Origi antud tsenderdust oma väravasse,

Teine värav sündis 19. minutil ei kellegi muu kui Mo Salahi poolt, kes Roberti Forminho söödu kindlalt ära vormistas.

Järgmise naela Norwichi kirstu lõi nurgalöögist Virgil van Dijk 28. minutil. Veel enne poolaja lõppu lõi vormistas Origi seisuks 4-0.

Liverpooli jaoks ei kulgenud samas ka kõik 100% roosiliselt. Nimelt sai vigastada nende esikinnas Alisson Becker ning vahetati Adriani vastu välja.

Kodumeeskond jätkas teist poolaega sealt, kus pooleli jäi. Ohtlikuid pealelööke tehti üksteise järgi ning seisu piinlikuks minemast päästsid, vaid Norwichi puuriluku Tim Kruli imelised tõrjed.

Hoopis Norwich oli see, kes teise poolaja ainukese värava lõi. Oma Inglismaa kõrgliiga väravakonto avas soomlasest ründaja Teemu Pukki. Mäng lõppeski 4-1 Liverpooli võiduga.

Premier League jätkub täna kui kell 14:30 algab tiitlikaitsja Manchester City ning West Hami vaheline kohtumine.