Jälgi meid

Jalgpall

Noor Chelsea täht tahab Inglismaa asemel hakata esindama Ghanat

Ghana koondis on MM-finaalturniiriks saamas kõvasti lisajõudu, kuna just sel ajal plaanib koondist hakata esindama Callum Hudson-Odoi.

Chelsea ääremängija on sündinud Inglismaal ja samuti kolmes kohtumises esindanud Kolme Lõvi koondist, kuid tema vanemad on pärit Ghanast ja see annab talle võimaluse hakata Aafrika satsi eest mängima.

FIFA reeglite järgi peab koondist vahetada sooviv mängija olema kolm aastat ilma ühegi koondisemänguta ja Hudson-Odoi viimane mäng Inglismaa eest oli 2019. aasta novembril. See peaks tähendama seda, et ta saab Ghana jaoks täpselt enne MM-finaalturniiri algust mängukõlbulikuks.

Esmalt tuleb küll ghanalastel üldse Katari pilet kätte saada. 2010. aastal alles kolmanda Aafrika esindajana MM-il veerandfinaali jõudnud meeskond peab järgmise kuu play-offis jagu saama Nigeeriast.

Nigeerlased ise suutsid hiljuti enda ridadesse meelitada Leicester Citys mängiva Ademola Lookmani, kellega koos mängides Hudson-Odoi Inglismaa ridades U20 vanuseklassi maailmameistriks tulnud.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds