Jälgi meid

Jalgpall

Hispaania ajaleht: Neymar pole Pariisis õnnelik

neymar

Neymar pidas nädalavahetusel oma 50. mängu PSG ridades kui liigakarikas alistati Pontivy 4-0. Brasiillase saldo PSG eest on muljetavaldav. Mees on löönud poolesaja mänguga 45 väravat, andnud 24 väravasöötu ning valiti Prantsusmaa Kõrgliiga eelmise hooaja parimaks mängijaks. Samal ajal on Prantsusmaa valitsev meistrimeeskond saanud kõigest 4 kaotust ning pole üheski mängus vastasele väravat löömata jätnud.

Sellegipoolest pole Neymar väidetavalt Pariisis õnnelik. Mees liitus PSG-ga 2017. aastal rekordilise 222€ Euro eest, kuid kui uskuda Hispaania väljaannet Mundo Deportivo, siis kahetseb ta siiani Barcelonast lahkumist.

Ajaleht väidab, et Neymari meeskond teeb pidevalt tööd, et mees tagasi Camp Noule saaks. Mundo Deportivo usub, et nii Barcelona juhtkond kui mängijad tervitaksid meest avasüli meeskonda tagasi.

Homme jätkub Hispaanias karikasari, kus vooru põnevaimas kohtumises võõrustab Real Madrid Leganest. Loe mängu ennustusvihjeid siit.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds