Jälgi meid

Jalgpall

Newcastle on radarile võtnud endise Manchester Unitedi ründaja

Premier League’is raskustesse sattunud Newcastle United plaanib jaanuaris jõudsalt oma koosseisu täiendada ning plaanidesse kuulub ka endise Manchester Unitedi ründaja Odion Ighalo hankimine.

Sky Sports raporteerib, et Newcastle’il on edurivi täiendamiseks mitmeid variante ja nende sekka kuulub ka sel aastal Saudi Araabiasse maandunud Ighalo.

32-aastane nigeerlane, kes Premier League’is esindanud ka Watfordi, mängib alates sellest aastast Al Shababi meeskonnas ja ta on üheksa väravaga üks kohaliku meistriliiga parimatest väravaküttidest.

Ighalol jäi Unitedi särgis 12 liigamatšiga värav löömata, aga ta tegi aastatel 2014-17 Watfordi ridades väga hea perioodi, sahistades 100 mängu peale võrku 40 korda.

Newcastle tegi üsna resultatiivse hooaja alguse, aga praeguseks on meeskonnal 18 mängu peale õnnestunud teha ainult 18 väravat ja sellest on vähem suutnud vaid viis konkurenti.

Kommenteeri
Reklaam

Värskeimad Ennustusvihjed

Rohkem rubriigist Jalgpall

Vajuta Meeldib ning elame koos spordile kaasa!

Jagame erinevate spordialade uudiseid ning ennustusvihjeid. Liitu meie järgijaskonnaga ning sa ei maga ühtegi tähtsaimat lugu maha!


This will close in 40 seconds